Гуртуємось для  нашої омріяної перемоги!

Працівники Бершадської публічної бібліотеки та сільських бібліотек громади взяли участь в  ХІ Всеукраїнському благодійному фестивалі «Мамина весна».  Цьогоріч у теплу весняну пору нас  усіх об’єднало найважливіше свято у життя кожної людини – День матері в Україні, який щороку відзначається в другу неділю травня.

  У перший день відбулася зустріч з матерями загиблих захисників України. Вклонятися їх величчі і  їх болю ми маємо щодня, адже саме ці жінки народили та виховали героїв, які полягли за Україну  і за кожного з нас. Бібліотекарі підготували фотовиставку загиблих та у форматі меморіального бібліотечного проекту  оновили відеоролик «Земляки, які загинули за Україну».

 У програмі другого дня Всеукраїнського  благодійного фестивалю «Мамина весна» – патріотичні виступи аматорів сцени та благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України.

 Ця доброчинна подія об’єднала працівників культури, освіти, охорони здоров’я, підприємців,  дітей і ветеранів, молодь і дорослих. Бібліотекарі громади на  ярмарку пропонували  придбати солодощі, випічку, традиційні автентичні страви, власноруч виготовлені прикраси, предмети домашнього вжитку тощо.

   Ми живемо у нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо нас, а  свою громадянську позицію треба  декларувати. Проведення благодійних ярмарків стало доброю традицією для жителів та гостей Бершадщини.  Ми об’єднуємося, щоб досягти спільної мети – допомогти воїнам Збройних Сил України.

Робимо все можливе для найшвидшої перемоги!