Два роки війни: не забудемо, не пробачимо…

    

     В КЗ «Бершадська бібліотека» представлено тематичну виставку «Не забудемо, не пробачимо», приурочену  Другій  річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України.

 Мета виставки за допомогою книг розповісти читачам бібліотеки про глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни після повномасштабного вторгнення рф на територію України 24 лютого 2022 року, а також про героїчний спротив українського народу, який тримає Україну в фокусі європейського інтересу.

Назви українських міст – Буча, Маріуполь, Харків, Чернігів стали символами новітнього варварства та невмотивованої жорстокості рашистів, змусивши світ по-новому подивитися на політику кремля. Україна нині стала щитом, який захищає Європу від російської експансії. І водночас без допомоги Європи Україні буде важко здолати агресора.

Жертвами російської агресії стають мирні українці, дорослі та діти. Сини та доньки українського народу,  які зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше життя та майбутнє.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстоював перемогу в цій жахливій війні, і допомагати тим , хто зараз її відстоює.

  Бібліотека від перших днів війни  реалізовує меморіальний проект «Земляки, які загинули за Україну» та проводить систематичну роботу по збору та систематизації  документів, інформації, фотоматеріалів  про події російсько-української війни. Створено виставку пам’яті «Нескорені. Незламні. Незабутні». Запрошуємо завітати на абонемент обслуговування дорослих і юнацтва КЗ «Бершадська бібліотека»  та ознайомитись із вшанувальними виставками