Дмитро Тупиця віддав життя, щоб зберегти нашу свободу

  20 березня – минає рік від дня загибелі солдата   Тупиці Дмитра Степановича, який  народився 09  липня 1983 року у селі Поташня,  а ріс та жив у с. Лісничому .

    Дмитро був добрим і щирим завжди привітний, не цурався різної роботи, любив життя. Він  був чудовим сином, чоловіком, батьком.

    Від самого початку повномасштабного вторгнення рашистів Дмитро Тупиця  став на захист рідної землі. Надійний, зібраний, відповідальний, таким він був для товаришів на фронті.

     20 березня 2023 року в  результаті вогневого зіткнення з противником в н.п Бахмут, обірвалося життя мужнього воїна,  мешканця села Лісниче  Дмитра Степановича Тупиці.   Він  був готовий віддати і віддав своє життя, щоб зберегти нашу свободу, нашу країну і нашу землю

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальній цілісності України, вірність військовій присязі, згідно Указу Президента України від 24 серпня 2023 року №513,  ТУПИЦЯ Дмитро Степанович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

    Гіркою ціною дається нашим воїнам кожен визвольний крок, кожен бій. Щирі співчуття родині. Спочивай з Богом, наш визволителю. Вічна пам‘ять тобі і вічний спокій твоїй душі.