Доленосний документ України

   Бершадська книгозбірня  презентує для користувачів тематичну викладку-мандрівку в часі новітньої історії «Доленосний документ України». 16 липня  1990  року Верховна Рада України прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель. Історична значущість декларації є незаперечною, адже цього дня  вперше у новітній історії України була проголошена її незалежність і самостійність.

    Декларацією визначено найбільш принципові позиції, які орієнтували народ на створення самостійної, правової держави, на розвиток демократії, всебічне забезпечення прав і свобод людини. Сьогодні війна за вибором путіна загрожує не тільки суверенітету України. Це напад на мир в усьому світі, це напад на  міжнародне право, на демократію, напад на людяність.

Незалежній вільній державі Україні доводиться долати важкий та тернистий шлях, особливо сьогодні в умовах російсько-української війни. Але сьогодні кожен українець від малого до найстаршого вірить у Збройні Сили України, вірить в український народ, вірить в державу Україну. Ми знаємо, що переможемо.  Нас не зламає ворог, бо наша сила в єдності. Ми маємо свою героїчну історію, маємо рідну мову, маємо віковічну культуру.   Україна – соборна , вільна і неподільна держава, і буде такою навіки.

 Війна змінила наше життя, наші думки, але ніщо не змінить любові та відданості українців до рідної землі. Україні потрібні наші патріотизм та непохитність Вивчайте історію України, бо людина лише тоді стає   патріотом, якщо вона не знає історію свого народу, його звичаї, обряди та пісні. Все це – частина нашого народу, …

 Завітайте у бібліотеку , де на вас чекають сотні цікавих та корисних книг з історії України .