Діомід Барабаш був відважним воїном та доброю людиною

   22 листопада 2022 року зупинився життєвий шлях нашого земляка, захисника України Барабаша Діоміда Петровича.

   Діомід Петрович був дуже доброю, чуйною, скромною людиною, він не шукав слави, а прагнув бути порядним чоловіком і мужнім воїном.  Коли розпочалася війна рф проти України, Діомід Петрович без вагань став до лав Збройних Сил України, щоб   виконати  свій військовий  обов’язок та захистити рідну землю і  дорогих серцю людей.

    Відважний захисник, український патріот, справжній  чоловік Барабаш Діомід Петрович   прожив лише 40 земних років.  Смерть наздогнала його по дорозі з відпустки до місця служби  у с. Новосілля Миколаївської області. Спочатку  вважався зниклим безвісти, у родини були надії та результати експертизи підтвердили смерть нашого земляка.  31 січня йому мало виповнитися 41 рік, якби не війна, яка безжалісно перервала нитку його долі.   І саме цього дня у рідному селі Маньківка рідні, друзі, односельчани, вся громада прощалася із Діомідом Барабашем. Він міг ще багато зробити,  попереду було ще років і років,  але  ворожі кулі вбивають безжально…

    22 листопада 2023  року  минає рік від того фатального для Діоміда Петровича дня, згадаймо його добрим словом, щирою молитвою, схилімо голови у скорботі за захисником України. Нехай його щира душа знайде вічний спокій у Царстві Небеснім!