«Жива бібліотека» у КЗ «Бершадська бібліотека»

Сьогодні КЗ «Бершадська бібліотека» зустрічала учасників молодіжної “живої бібліотеки”, яка організована Молодіжною радою Бершадської міської територіальної громади та представниками СД Платформи.

Молоді, розумні, енергійні, амбітні, активні мешканці нашої  громади прагнуть зробити свій внесок у розвиток держави.

  Тема розмови «Як розвивати мале і середнє підприємство в умовах війни. Практичні лайфхаки».

   Молоді підприємці поділились своїм успішним досвідом, успіхами, надбаннями  у форматі «живої бібліотеки»,  а на завершення завітали у  Бершадську традиційну  книгозбірню.

   Учасники зустрічі оглянули фотовиставку пам’ять «Вони полягли за вільну Україну»  та вшанували загиблих земляків-захисників України.

   У бібліотеці молоду підприємливу молодь привітали із прийдешнім Днем підприємця, презентували тематичну викладку «Підприємці – основа розвитку громади». Далі присутні ознайомились із тематичною виставкою «Хай буде мир у нашій Україні», яка організована з нагоди «Міжнародного дня миру», який відзначається щорічно у вересні.

Познайомились із топонімічним проєктом «Про що розказують назви вулиць Бершаді» , а бажаючі зареєструвились користувачами бібліотеки та обрали книги для читання.

На завершення домовились, що молодіжна рада і надалі активно співпрацюватиме з бібліотекою, запросили молодь доєднатися до наступного засідання розмовного клубу «Мова-ДНК нації».

   КЗ «Бершадська бібліотека» нагадує, що бібліотека це ваш простір натхнення, спілкування, навчання та  дозвілля. Бібліотека пропонує – вибір за вами.