Життя і смерть  капітана Сергія Криворуки є взірцем патріотизму, мужності і самопожертви

   30 листопада 2022  року загинув капітан Збройних Сил україни, війтівчанин Криворука Сергій Григорович- людина щира та справедлива, великий патріот та чоловік честі і гідності.

    Сергій Григорович жив для людей, любив Україну, її мову та культуру, любив своє рідне село. Односельчанам назавжди запам’яталися його чесність, скромність і доброзичливість.

   Сергій  Григорович Криворука  брав участь в АТО/ООС,  проходив службу у 82-й  штурмовій десантній бригаді, навчав військових прицільної стрільби.  За його плечима  більше 1000 стрибків з парашутом, виховав не одну сотню снайперів та парашутистів.

    Коли  росія розпочала повномасштабну війну проти України, Сергій Григорович, як офіцер став на захист рідної землі. Служив   командиром 1-го мотопіхотного взводу, 2-ї  мотопіхотної роти. Як командир  Сергій Криворука не раз рятував побратимів із майже безвихідних ситуацій. Стриманий, впевнений, сміливий він був втіленням надійності та професійності.  

       Виконуючи бойове завдання, капітан Криворука Сергій загинув під час артилерійського обстрілу   30 листопада 2022 року на Донеччині. Його імя  назавжди залишаться у нашій пам’яті, адже Сергій Криворука віддав життя за рідну землю, за мирне небо над нашим краєм. Його життя і смерть є взірцем патріотизму, мужності і самопожертви.

     У річницю загибелі воїна Сергія  помолімося за душу загиблого, згадаймо його добрі справи та мрії   квітами, увагою, щирими словами. Зупиніться у хвилині мовчання та  вшануймо пам’ять про Сергія Григоровича,  для якого Україна була понад усе. Вічна пам’ять! Герої не вмирають!