Замінюйте водійське посвідчення у застосунку Дія. 

КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» інформує про можливості заміни водійського посвідчення в Дії.

Роз’яснюємо найпоширеніші запити щодо отримання цієї послуги.

Замінюйте водійське за кілька кліків у застосунку Дія.  Замовили, оплатили, прийшли до сервісного центру МВС і забрали.

Українці вже більше 58 тисяч разів замінили водійське через Дію. Ще 13 тисяч посвідчень готові та очікують своїх власників у сервісних центрах.

Як це зробити?

клікніть меню Послуги та натисніть Заміна посвідчення водія

виберіть причину заміни  клікніть на тип посвідчення — цифрове чи цифрове+пластик  виберіть сервісний центр, де зручно забрати документ  підпишіть заяву

Оплатіть послугу протягом 10 хвилин, щоб вона не анулювалася. Ось і все! Очікуйте запрошення до сервісного центру МВС або ж пуш від Дії, коли цифрове водійське буде готове.

Замінити посвідчення можна, якщо втратили або пошкодили документ, змінили прізвище, закінчився термін дії першого посвідчення у водія-новачка або бажаєте обміняти пластик на діджитал.

    Шановні бершадчани! КЗ «Бершадська бібліотека» – місце, де кожен може безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта».

Сучасна діджиталізація вносить позитивні зміни в усі сфери життя українців: культуру, освіту, роботу, медичне обслуговування та соціальне забезпечення.

Завітайте до цифрового простору у читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека», у нас ви можете отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності.