Запрошуємо на перегляд буктрейлера «Котики-патріотики»

Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» презентує буктрейлер на книгу Зоряни Биндас «Котики-патріотики», який підготувала бібліотекар відділу з обслуговування дітей Олена Струтинська.

Новенька, цікава, ілюстрована дитяча книжечка “Котики-патріотики”  з’явилась в нашій бібліотеці, яку написала тернопільська журналістка і письменниця Зоряна Биндас. Разом з домашніми улюбленцями авторка розповідає дітям про війну в Україні. Адже діткам потрібно правильно пояснювати про те що відбувається в країні. А зробити це за допомогою книжкових героїв значно краще. У книзі йдеться про сміливих чотирилапих, які змогли впоратися з усіма труднощами. А натхненниками створення книги стали Біллі та Девін – коти Зоряни.

Книга «Котики-патріотики» показує справжніх героїв, які, не зважаючи на те, що вони маленькі,  здатні боротися за справедливість, тому що Україна обов’язково переможе та стане могутньою європейською державою. А ще це книга про дружбу, взаємоповагу, патріотизм та любов до своєї країни. Отож запрошуємо до бібліотеки за новими пригодами!