Засідання бібліотечного  клубу «Господарочка» на тему: «Мої роки – моє багатство»

      В місцевому парку бібліотекарі КЗ «Бершадська бібліотека» Алла Іванчишина та Світлана Єгорова провели засідання клубу «Господарочка» на тему «Мої роки – моє багатство», за участю членів Університету третього віку на чолі з Марією Миколаївною Цимбалюк.

    Бібліотекарі розповіли учасникам про те, як відкрити для себе нові можливості, здобути впевненість в собі та додати яскравих фарб у життя не зважаючи на вік. Під час заходу інформували  про відомих людей, які знайшли натхнення і стали популярними вже у поважному віці. Зокрема про 80 – річну українську письменницю Ніну Фіалко, 70 – річну фітнес – тренерку Венді Іду, 69- річну модель Галину Герасимову, 100-річну дизайнерку Айріс Апфель та інших.

    На книжковій виставці «Вік не перепона» учасникам  презентовано  фото  з героїнями розповіді та книгами про різні хобі . Також щоб потренерувати пам’ять, увагу, логіку, бібліотекарі запропонували учасникам розгадати кросворд «Рецепти довголіття». Для покращення настрою  та психологічного розвантаження, методист Будинку культури Іван Щіпанський читав для присутніх свої веселі гуморески. На завершення засідання клубу «Господарочка»,  слухачі Університету третього віку  поділились своїми історіями, як вони відкрили для себе нове захоплення, хобі досягнувши поважного віку.

Бібліотекарі побажали всім присутнім насолоджуватись життям не лише в 40, а й 50, 70 і навіть в 90 років. Хай життя буде повноцінним у будь-якому віці, а до нас усіх прийде довгождана і бажана ПЕРЕМОГА!