Засідання бібліотечного  розмовного клубу «Мова – ДНК нації»

 

          У читальній залі Бершадської публічної бібліотеки відбулося чергове засідання розмовного клубу «Мова – ДНК нації» .

          Зустріч була присвячена 205 – річчю від дня першої постановки твору Івана Котляревського «Наталка Полтавка». Ця подія є значущою для української літератури та культури, адже «Наталка Полтавка» вважається першою із українських драм, яка висвітлює побут, традиції та емоційний світ українців того часу. Учасники засідання поділилися враженнями  від п’єси, обговорили, як І.П. Котляревський використав живу народну мову, роблячи літературу ближчою до народу, та як це вплинуло на формування національної свідомості. Також згадувалися різні інтерпретації твору на сцені та його сучасне значення, обговорювали сучасні аспекти сприйняття, зокрема, як молоде покоління сприймає  « Наталку Полтавку».

      Засідання стало платформою для обміну думками про роль мови у формуванні національної ідентичності та важливості збереження культурної спадщини для майбутніх поколінь.
    Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до наших наступних засідань, адже це чудова можливість для обміну думками, вивчення нового та збереження нашої культурної  спадщини.