Захисник України Овчар Василь Дмитрович віддав життя за Україну

29 жовтня  2023 року  минає рік, із дня коли зупинилося серце  нашого земляка, захисника України Овчара Василя Дмитровича.

Народився Василь Дмитрович у с. Велика Киріївка 22 березня 1980 року. Навчався у Великокиріївській загальноосвітній школі. Після  закінчення 9 класів, почав працювати.  Був дуже спокійним, щирим та доброзичливим  юнаком, мріяв про успішне та щасливе життя. Працював у Бершадському водоканалі та комунальному  господарстві, останнім часом працював на Вінницькій птахофабриці. Одружений, дружина – Олена Павлівна, син Роман, донька Тетяна. Проживали у м. Бершадь.

    Мобілізований до лав Збройних Сил України  21 липня 2022 року. Солдат Овчар Василь Дмитрович служив  стрільцем-зенітником 3-ї  зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону. Брав безпосередню участь у забезпеченні оборони України у зв’язку з військовою агресією росії проти України.

    З 29 жовтня 2022 року  солдат Овчар Василь Дмитрович вважався зниклим безвісти, в результаті здійснення противником штурмових дій позицій підрозділу поблизу с. Павлівка Волновахського району Донецької області

 Довгих дев’ять місяців Василя чекали і сподівалися на диво його мати Марія Андріївна, дружина, діти, рідні, друзі, побратими. Але на жаль дива не сталося і 21 вересня  2023 року було встановлено  факт смерті Василя Овчара, який загинув в результаті бойових дій під час захисту Батьківщини  у населеному пункті Павлівка 29 жовтня 2022 року.

  30 вересня 2023 року  Бершадська громада попрощалась із мешканцем м. Бершадь, захисником України  Овчарем  Василем Дмитровичем, йому було лише 42 роки. Василь любив свою родину, друзів, дуже полюбляв рибалити. Завжди був привітним, врівноваженим, справжнім. Наш земляк, молодий сміливий та відважний стрілець – зенітник  є прикладом мужності й відваги, гідним оборонцем нашої держави. Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Василя Дмитровича!

 Похований Овчар Василь Дмитрович у м. Бершадь на міському цвинтарі.  Мешканці  Бершадської міської  територіальної  громади глибоко сумують та  висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого, пам’ятаємо якою ціною дається нам свобода, його внесок у нашу перемогу безцінний. Вічна слава і пам’ять Герою!

Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться у наших серцях!