Захисник України Олександр Гончаров навічно у нашій памяті

     27 квітня 2024 року минають роковини від дня загибелі захисника України, мешканця с. Флорине Гончарова Олександра Анатолійовича.

     З дитинства Олександр був дуже добрим,  привітним, щирим хлопцем. Дуже любив свою родину, завжди допомагав  та підтримував.

Ставши дорослим,  Олександр був  відповідальною людиною, сумлінним працівником і патріотичним громадянином України. Його любили і поважали рідні, друзі, сусіди, адже був надійним другом, люблячим сином і братом, гарним сусідом і хорошою людиною.

      Олександр Гончаров мобілізований до лав Збройних Сил України  у перші дні віроломного вторгнення рф на наші земля. Наш земляк,  відважний захисник, мужній  боєць, боронив українську землю від російського окупанта та  щиро вірив у Перемогу. Олександр  ціною власного життя відстоював життя інших людей та свободу для нашої країни.

    27  квітня 2023 року  український воїн Олександр Гончаров загинув поблизу населеного пункту Озарянівка Бахмутського району Донецької області. Друзі, родичі, знайомі згадують Олександра, як світлу, добру, товариську людину, патріота, безстрашного воїна, вірного присязі. Молодий, красивий, усміхнений, він ще стільки всього не встиг зробити  у своєму житті, та став прикладом мужності та відваги.

     Сумуємо разом із рідними та близькими загиблого, низько схиляємо голови у скорботі.

    Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!