Змінити місце проживання в кілька кліків

    КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» інформує про повернення однієї з найпопулярніших послуг – зміна місця реєстрації.

    Щоб змінити місце реєстрації, більше не треба проходити квест по держустановах та збирати папери — на порталі «Дія»  цей процес зроблено зручним і швидким.   Наразі сервісом можуть скористатися жінки, діти та чоловіки непризовного віку. Працюємо над розширенням послуги, щоб її могли отримати чоловіки призовного віку.

    Жодних черг та очікування. Щоб змінити місце проживання, треба: бути старше 14 років або старше 18, якщо змінюєте місце проживання дитини; мати податковий номер; мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії; право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості з 2013 року; житло не має бути в іпотеці

     Скористайтеся послугою на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/zmina-miscya-prozhivannya

 Усі деталі щодо зміни місця проживання онлайн дізнавайтеся у відео.

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з МВС України, Державна міграційна служба України та Міністерство юстиції України за підтримки Програма EGAP, що впроваджується Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії.

     Шановні бершадчани! КЗ «Бершадська бібліотека» – місце, де кожен може безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта».

     Сучасна діджиталізація вносить позитивні зміни в усі сфери життя українців: культуру, освіту, роботу, медичне обслуговування та соціальне забезпечення.

      Завітайте до цифрового простору у читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека», у нас ви можете отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності.