Знайомтесь: інформаційні бібліотечні полички

     

В читальному залі КЗ «Бершадська бібліотека»  на огляд користувачів представлено інформаційні полички на теми «Психологічна підтримка в умовах війни» та «Шахрайські схеми. Прості правила безпеки».

          Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Психологи сформулювали корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в період війни. На бібліотечній виставці «Психологічна підтримка в умовах війни» представлено інформацію, як надати першу психологічну допомогу, що потрібно і не потрібно робити коли до вас звернулися люди за порадою. Крім психологічної допомоги, людям потрібно знати і про шахрайські схеми, розповсюджені під час війни в Україні.

          Національна поліція розпочала масштабну кампанію інформування громадян про шахрайство. На виставці «Шахрайські схеми. Прості правила безпеки» вас інформують щодо популярних схем шахрайства. Там ви можете познайомитися з шахрайським фішингом – отриманням в довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних з приводу виплат з офіційних джерел. Найрозповсюдженішими схемами в умовах воєнного часу вважають пропозиції неїснуючого житла, псевдоблагодійність, фейкові пасажирські перевезення, продаж неіснуючих товарів, зокрема військової омуніції та інше.

           Працівники читального залу запрошують вас відвідати бібліотеку де  познайомлять з матеріалами представленими на тематичних поличках.