Зустріч з авторкою книг Наталією Бовтрук

                

   Сьогодні КЗ «Бершадська бібліотека» зустрічала нашу землячку, письменницю, громадську діячку Наталію Бовтрук. Наталія проживає і працює у Києві. Також займається благодійністю. Активно веде телеграм-канали для дітей та дорослих, зокрема запустила канал психоемоційної підтримки «Подбай про себе», заснувала «Професійну мережу менеджерів освіти і науки України», яка нині представляє та популяризує Україну в Європі.

      Наталія Сергіївна пише вірші та казки. У 2018 році вийшла перша збірка її поезій «Філософія буття у ліриці». Співпраця бібліотеки з Наталією Сергіївною триває вже другий рік. Саме завдяки  активній діяльності та сприяння  Наталії Бовтрук Бершадька бібліотека в лютому отримала 200 книг в рамках благодійного акції «Українським дітям – українську книгу»

    Наталяі Сергіївна була приємно вражена  естетичним та художнім оформленням і  атмосферою нашої бібліотеки. Подарувала власну авторську казку «Як природа допомогла Україні» та  літературний альманах «Наш край». Директор бібліотеки Людмила Німчук провела для Наталі Сергіївни екскурсію по бібліотеці, розповіла про реалізовані  та заплановані проекти і бібліотечні активності. Спілкування з Наталією було цікавим, приємним   та корисним.  Вона побажала бібліотеці творити, діяти, мріяти – все для миру, перемоги і нашої плідної співпраці.

     Цього ж дня у бібліотеку надійшло десь біля 150 примірників нових українських книг для дорослих та дітей  на заміну російськомовним книгам, які були  зібрані користувачами та бібліотекарями  за підсумками акції  Благодійного фонду «Українським дітям – українську книгу».  Для бібліотеки кожна нова книга – свято, тож сьогодні у нас величезне свято на всі 150. Щиро дякуємо нашій землячці Наталії Бовтрук за підтримку бібліотеки та зичимо творчої наснаги, креативних ідей, успішної діяльності, мру, процвітання і перемоги Україні.