Зустріч з ріднею загиблого захисника

 

   Сьогодні  у КЗ «Бершадська бібліотека» відбулась зустріч із матір’ю та родичами загиблого захисника України Павла Олексюка.  Рідні оглянули фотовиставку – пам’ять «Вони полягли за Україну». Тут розміщені портрети  загиблих земляків, серед яких Павло Олексюк. Мати Наталія розповіла про свого сина, поділилася почуттями  та емоціями   у зв’язку з втратою сина.  Висловила вдячність бершадчанам за пам’ять про Павла та його побратимів.

    Олексюк Павло Олегович народився  23  січня  2000 року, у м. Херсон.  Родина проживала у смт Брилівка Олешківського району, Херсонської області. У 2020 році підписав контракт на службу у Збройних Силах України. Служив у 57-й мотопіхотній бригаді 17 батальйону. Хлопець був хоробрий  солдатом, прекрасним сином, вірним та щирим другом, справжнім патріотом і захисником України. У страшні, криваві години боротьби  за наше право на мирне майбутнє України, Павло, вірний військовій присязі та Українському народові,  з першого дня взяв до рук зброю і став на захист найважливіших і найдорожчих цінностей – родини, землі, України.  Разом з побратимами  захищав Лисичанськ, Новотошківку, Северодонецьк.

    23  березня  2022 року життя Павла обірвала ворожа куля, він загинув в боях з агресором на Луганщині  в ході відбиття російського вторгнення в Україну.    Зовсім молодий 22 річний Павло – герой і захисник, він  багато зробив для нашої держави,  віддавши своє життя захищаючи мир та спокій України, її свободу та незалежність

    Його рідну херсонську землю окупували вороги, тож  за піклування отця Ростислава Процаніна, 31 березня  2022 року Павла  поховано у м. Бершадь.

 Залишилися вічно сумуючі батько Олексюк Олег Олегович, мати Олексюк Наталя Павлівна, молодший брат Віталій, рідні, друзі, близькі, побратими Павла. Низький  уклін, вдячність  родині, яка виховала героя-захисника України, розділяємо невимовний біль вашої важкої втрати. Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях.

      За гарним збігом обставин родички Павла  є нашими колегами-бібліотекарями. Вони познайомились з роботою  Бершадської бібліотеки, побували на абонементі обслуговування дорослих та юнацтва, у відділі обслуговування дітей, висловили сподівання, що незабаром  знову працюватимуть у своїй бібліотеці, серед рідних українських книг  на Херсонщині.

    Директор КЗ «Бершадська бібліотека»  розповіла, що меморіальний проект пам’яті загиблих ПЕРЕМОГИ  та  запросили приходити до бібліотеки,  де завжди раді користувачам.захисників України  і надалі буде доповнюватись, уточнюватись, відео-спогади оновлюватись. Ми маємо пам’ятати кожного, хто віддав життя за Україну. 

Бібліотечні працівники  висловили співчуття  рідним у зв’язку з загибеллю  Павла,  побажали нам усім