Казковий день у бібліотеці

                                         

     Сьогодні комунальний заклад «Бершадська бібліотека» гостинно відчинила двері перед учнями 1 – А класу Бершадського ліцею (класний керівник Світлана Пугач ). Для них бібліотекарі підготували «Казковий день у бібліотеці».        

Бібліотекарка Світлана Єгорова познайомила маленьких гостей бібліотеки з кращими книгами, збірками казок, які є в бібліотеці. Коротко розповіла про їх авторів, як вже знаних так і сучасних.  

    Діти переглянули мультимедійну презентацію «Подорож Країною Казок», під час якої брали участь у цікавих  вікторинах: «Відгадай казку за підказками», «Казкове бюро знахідок», «Казкове sms», «Виправ помилку», «Відгадай казку за емодзі».

Малеча залюбки відповідала на казкові запитання, гортала сторінки кольорових ілюстрованих книжечок, робила веселі руханки.

     20 березня відзначається Всесвітній день казки. Бібліотекарі зазначають, що роль казки в розвитку дитини багатогранна, вона і фантазію розвиває, і мислення, і навіть правильну мову. Саме тому з давніх часів казка є невід’ємною частиною виховання кожної дитини. Любі діти! Читайте казки та легенди, нехай вони живуть серед вас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити.