Квест-гра «Галактика Читайликів, або книжкова країна запрошує в подорож»

       

          У Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» відбулася квест-гра «Галактика Читайликів, або книжкова країна запрошує в подорож» до Всеукраїнського дня бібліотек. Учасниками квест-гри стали учні 4 – Б класу ліцею №1 ім. А. Матвієнко (Класний керівник Валентина Чечельницька). 

         Цікавий і захоплюючий квест провела бібліотекар Світлана Єгорова, яка пояснила дітям умови гри. Кожен може знайти в бібліотеці нових друзів. спокій, розраду в смутку, моральне оновлення, розваги, нові знання, якщо тільки вміє «володіти тим дорогоцінним ключем, який відмикає таємничі двері книжкової скарбниці». Але дітям потрібно було знайти не тільки ключ до знань, а й справжній ключ, щоб вийти із бібліотеки із отриманими знаннями. Вийти звідси  не просто, тому що Неуки розкидали та заховали усі підказки, а ключ взагалі невідомо де подівали. Юним користувачам  прийшлося  пройти різні цікаві випробування. З великою цікавістю і задоволенням  діти шукали підказки у фонді бібліотеки, розгадували літературних героїв, українських письменників та відомих діячів, виправляли суржик на правильні слова, відповідали на різні запитання, брали участь в бліц-турнірі за художніми творами.

           Читайлики  чудово впоралися із завданнями, а найактивніші учасники квесту отримали дипломи. По завершенні заходу діти привітали бібліотекарів з професійним святом та пообіцяли часто відвідувати бібліотеку.

           Було весело, цікаво, пізнавально і захоплююче. Всі отримали масу позитивних емоцій і висловили надію на участь в таких квестах на різні теми і далі.

Онлайн- марафон «Бібліотек@ – твоя територія ПЕРЕМОГИ»

Ми сильні! Ми незламні! Ми не переможні!

 #Бібліотека_твоя_територія_ПЕРЕМОГИ

#Всеукраїнський_день_бібліотек