Квіз для першокласників «Школа, книга та читання  – це найкраще поєднання»

     

       12 жовтня 2023  року для ліцеїстів  1-А класу Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка,  бібліотекар Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Світлана Єгорова провела актуальний квіз «Школа, книга та читання  – це найкраще поєднання».

    Бібліотекарка спілкувалася з першокласниками  про їх відчуття та перші враження від шкільного життя, поговорила з дітьми про шкільні правила, режим дня, нові обов’язки. Діти пограли у гру «Шкільні витребеньки», а бажаючі розповіли про свої емоції, про своє шкільне життя, нових друзів, успіхи у навчанні. Також Світлана Юріївна  ознайомила ліцеїстів з яскравими та повчальними книгами з бібліотечного фонду, які вони можуть почитати разом з батьками, адже спільне читання книг та казкотерапія – це розвиток дитячої пам’яті, покращення навчання, корисний відпочинок, затишок та зміцнення зв’язків з батьками.

    Захід відбувався  в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

        Перехід із дитсадка до школи не завжди минає гладко для першачків.  У дитини з’являється новий режим дня, обов’язки – це часто викликає втому, дратівливість, непослух. Тому батьки, педагоги, психологи та бібліотекарі, навіть в такі важкі часи для нашої країни, повинні робити все для того, щоб цей перехід пройшов якомога простіше і щоб кожна дитина отримувала задоволення від навчання та відпочинку.