Книги в подарунок від Тетяни Дугельної

Днями бібліотечний фонд Комунального Закладу «Бершадська бібліотека», поповнились новими виданнями з психології. Книги з дарчим підписом презентовані нашою землячкою Тетяною Дугельною. Тетяна Миколаївна – українська письменниця, публіцист, громадський діяч, психологиня, автор запатентованих методик розвитку особистості, відновлення та збереження психічного, ментального та фізичного здоров’я. Автор більше ніж двадцяти книжок з жіночої психології, психології сімейних стосунків, методик роботи з психосоматичними розладами та особистісними кризами, філософських та світоглядних есе та казок.

Книга – найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це справжній скарб. Серед подарованих видань власні книги Тетяни Дугельної по різним темам практичної психології,  книги для гармонізації сімейних стосунків, практичні довідники по управлінню стресом, емоціями і ментальному здоров’ю. Ці книги надихають жити, навіть коли опускаються руки. Вони створені у Полі Любові та з великою любов’ю до кожного читача.

У кожній книзі міститься листівка зі спеціальним QR-кодом, за яким відкриваються записи авторських майстер-класів. Також психологиня запрошує усіх охочих відвідати канал «КАЛИНА» https://www.youtube.com/@KalinaOnlineTV,  який створено для дослідження генетичного коду нації.

Бібліотекарі та користувачі щиро вдячні за цікаві та змістовні книги, які здатні покращити ментальне здоров’я. @Тетяна Дугельна