Книгодарунки бібліотеці від успішної землячки Тамари Сухенко

  КЗ «Бершадська бібліотека» з радістю і захопленням сьогодні розпакувала нові книго дарунки, які надішли від нашої землячки, прихильниці  книгочитання і бібліотек Тамари Сухенко. Бібліотекарі та користувачі щиро вдячні  пані Тамарі за розуміння, підтримку та подаровані книги.

   Тамара Сухенко  –  співзасновниця фонду “Бібліотечна країна”, психолог, фасилітатор, кандидат історичних наук, громадський діяч.  Багато разів підтримувала Шумилівську сільську бібліотеку, бо пов’язана із с. Шумилів родинним корінням. Благодійний фонд «Бібліотечна країна» — це про успішні бібліотеки, які змінюють життя людей та громад. Фонд працює над поширенням нового бачення та ролі бібліотек у сучасному суспільстві, стимулюванням інновацій через висвітлення найкращих практик роботи бібліотек та вивчення світового досвіду, оновленням книжкових фондів бібліотек, популяризацією книг і поширенням культури читання.

   Тамара Сухенко має своє бачення розвитку публічних бібліотек громади в майбутньому, цікава співрозмовниця та мотиваторка ідей. Пані Тамара надіслала книги  та ігри для користувачів бібліотеки, серед яких художня література для дітей, молоді та дорослих, а   ще багато цікавих та корисних  книг з психології, метального здоров’я, післявоєнного відновлення. Вже за декілька днів книги, після обліку та бібліотечної обробки надійдуть до наших користувачів.

   Сьогодні публічні бібліотеки Бершадщини  змінюються, стають комунікативними майданчиками громади. У нас реалізовуються десятки бібліотечних проектів,  цікавих інтерактивних івентів. Бібліотекарі шукають нові формати, щоб  модернізувати роботу книгозбірні. Підтримка земляків, авторів, користувачів, які дарують книги до бібліотеки є дуже важливою. Запрошуємо бершадчан, наших земляків  вихідців із нашої громади   згадати Ваш перший похід у бібліотеку міста, де ви зростали, де, як і раніше  панує книга і друковане слово та  подарувати сучасні українські книги бібліотеці. Кожний книго дарунок – це свято для бібліотекарів та користь для користувачів, а дарувальники отримують нашу   щиру вдячність.