Книгопанорама «Щедроти душі – дітям»

                     

     Бібліотекар КЗ «Бершадська бібліотека» Світлана Єгорова презентувала дітям книгопанораму «Щедроти душі – дітям», організовану з нагоди  110-річчя з дня народження українського поета, письменника, публіциста та драматурга  Платона Воронька.  

     Найменші користувачі бібліотеки ознайомились із  життєвим та творчим шляхом письменника, помандрували сторінками книги  «Читаночка», яка свого часу  стала яскравим акцентом в українській  дитячій літературі. Від часу видання цієї книги минуло багато років, вже  перші її читачі стали дорослими, але «Читаночка» й зараз не втратила своєї популярності. Діти  з радістю слухали настільки улюблені вірші, що іноді здається, мовби вони існували вічно — «Падав сніг на поріг», «Хвалився кіт, що він убрід Дніпро перебреде…»,  «Засмутилось кошеня: треба в школу йти щодня…» та багато-багато інших. Читайлики не тільки уважно слухали, а й самі читали: «Ми спитали журавля: — Де найкращая земля? Журавель відповідає: — Краще рідної немає!», “Ось і ти часу не гай. Будь, як хлопчик Помагай”!

    Поет весело і дотепно розповідає про дитячі пригоди, про кумедні витівки звірят, лагідно навчає малят бути чемними і добрими, працьовитими і турботливими, плекає в дитячих серцях любов до рідного краю.