Книжкова виставка «Наркотики! Дізнайся про наслідки – врятуй життя»

Працівники відділу обслуговування дітей Бершадської публічної бібліотеки презентували книжкову виставку «Наркотики! Дізнайся про наслідки – врятуй життя» до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом. Під  час заходу були обговорені такі питання: – Що таке наркоманія. Чи є вона хворобою. – Які ознаки свідчать про наявність наркотичної залежності. – Як впливають наркотики на організм людини. – В якому випадку ставлять діагноз «наркоманія». – Які види наркотичних речовин та наркоманії існують. – Як виглядають очі наркомана. Також діти ознайомилися з профілактичною  літературою про види наркотичних речовин, наслідки їх вживання для організму людини.

Важливим напрямком роботи Бершадської публічної бібліотеки  є популяризація здорового способу життя, профілактика наркоманії серед дітей підлітків. Бібліотекарі ставлять перед собою мету – розширити  інформаційний світогляд своїх користувачів і системно вести роботу з профілактики  шкідливих звичок.

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до бібліотеки переглянути книжкову виставку «Наркотики! Дізнайся про наслідки – врятуй життя» та  отримати вичерпні відповіді на всі запитання щодо впливу наркотиків та шкідливих звичок на організм людини, особливо молодої. Бережіть своє здоров’я!