Книжковий клуб «Читати не боляче»  подарував книги Бершадській книгозбірні

     Комунальний заклад «Бершадська бібліотека»  отримала книги від книжкового клубу «Читати не боляче» та виконавчої директорка БФ «Бібліотечна країна», експертки Мережі захисту національних інтересів «АНТС»  Люсьєни Шум.  Бібліотекарі та користувачі Бершадської книгозбірні щиро вдячні  за підтримку діяльності бібліотеки з оновлення книжкових фондів та розвитку культури читання.

     Зважаючи на те, що бібліотеки проводять актуалізацію бібліотечного фонду,  у зв’язку з повномасштабним вторгненням, кожна нова українська книга є важливою складовою якісного бібліотечного фонду книгозбірні. Маємо прагнути до створення бібліотек відновлення та зростання у кожній громаді. Тому  Благодійний фонд «Бібліотечна країна»  Благодійний фонд «Бібліотечна країна» та Українська бібліотечна асоціація започаткували Фонд допомоги українським бібліотекарям.

   Книги, що надійшли до Бершаді надіслала Олена Бідованець- адміністраторка книжкового клубу «Читати Не боляче»,  координаторка з психічного здоровʼя в Центр громадського здоров’я України. Дякуємо кожному хто долучається до  благодійної акції підтримки українських бібліотек. Запрошуємо наших користувачів, мешканців та гостей Бершадської територіальної громади підтримати місцеві  бібліотеки новою сучасною книгою.  Бібліотеки сьогодні – це інформаційні центри боротьби з ворогом, його наративами та фейковими повідомленнями. Бібліотека – місце безпеки, розвитку і цікавого спілкування. Завітайте у нашу бібліотеку і Ви відчуєте турботу, увагу, приємну атмосферу.