Книжковий колаж «Прапор миру, вірності і волі»

         Для користувачів-дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» представлено книжковий колаж «Прапор миру, вірності і волі» до Дня Державного Прапора. Бібліотекарі ознайомили дітей з літературою, яка розкриває історію появи українського національного прапора, його використання в Україні в різні історичні періоди, ставлення до державної символіки в наш час.

        Синьо-жовтий прапор нашої держави є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування та віри гуртує Український народ  в одне ціле. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

        Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з цікавим, патріотичними, змістовними книжковими виставками та фотозонами, які  будуть презентуватися до 25 серпня 2023 включно та вітаємо із двома найголовнішими державними святами нашої країни!!!

     Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Хай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності, порозуміння та миру, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!