Книжковий chemodan: забуті книги бажають познайомитись

Бібліотечні працівник КЗ «Бершадська бібліотека» продовжують знайомити   мешканців та гостей міста із бібліотечним фондом книгозбірні. Сьогодні у бібліотечній валізі класична література, яка є  важливою частиною культури будь-якого народу, оскільки з нею пов’язані найважливіші історичні події та мистецтво. Класичними твори стали завдяки великим думкам та образам, вміщеним у них. Актуальність таких романів та оповідань не втрачається з роками, адже сучасна людина таким чином може познайомитися з традиціями минулого та сьогодення, а також проникнути духом якоїсь епохи.

Щоб відродити цікавість до таких книг серед молодого покоління та наблизити ці книги до людей похилого віку – сьогодні в міському парку працювала пересувна ретро – виставка «Книжкова валіза: забуті книги бажають познайомитись», на якій представлені літературні твори, написані давно, але від цього вони не стали менш цікавими, адже в них наше життя, життя нашої країни, в них ми бачимо життя таким, яким воно було. Молодому поколінню буде цікаво дізнатися, як жила молодь раніше, що відчувала, чим пишалася та чим жила.

Час нестримно мчить уперед, нове стає старим, старе – старовинним, старовинне ж яким би блискучим і яскравим воно раніше не було, гасне в потоці часу і забувається. Сьогодні видається чимало книг сучасних авторів, які хочеться прочитати. Але є книги – давно прочитані, забуті, але  знайомі та улюблені. Вони перевірені часом та кількома поколіннями читачів. Вони незаслужено забуті, загубившись на полицях бібліотек серед яскравих обкладинок сучасних авторів. Здавалося б, всі забуті – і автори та їхні твори…

Варто дістати з полиці стару книгу, і згадуються події минулих днів. Це справжні бестселери минулих років, які будуть цікавими і сучасному читачеві. Це твори, які можна читати та перечитувати у різні часи. Нехай ці книги написані давно і оповідають про інші епохи, але вони не втратили своїх художніх і моральних якостей і читати їх, як і раніше, цікаво  і потрібно.