Леся Українка – співоча душа України

          

      В читальній залі КЗ « Бершадська бібліотека»  оформлено  книжкову виставку-портрет  «Співоча душа України» , приурочену  153 –річчю  від дня народження Лесі Українки –  видатної української поетеси, перекладачки, культурної діячки, яка входить до переліку найвідоміших жінок України.

                      Леся Українка належить до кола культурних діячів, які є знаковими особистостями  у сфері української  культурної  й національної спадщини.  Образ ідеальної землі, що Україною зветься, проходить через усю творчість Лесі Українки. Цей образ, ніби, спонукає українців усвідомлювати себе як націю, якій є за що боротися і  є кому вірно служити –  своїй Україні.

                     Спадщина Лесі Українки – це цілюще джерело краси і творчого духу народу, з якого черпати усім нинішнім і прийдешнім поколінням, брати наснагу для життя і праці. І сьогодні не  втратили своєї актуальності збірки поезій «На крилах пісень» (1893), «Думи і мрії» (1899), «Відгуки» (1902), поеми «Давня казка» (1893), «Одно слово» (1903), драми «Бояриня» (1913), «Кассандра» (1903-07), «В катакомбах» (1905), «Лісова пісня» (1911),  «Тиша морська», «Мрії» та «Як дитиною, бувало…»  та інші.

                  Запрошуємо користувачів  бібліотеки  познайомитися з життєвим шляхом поетеси, звернутися до її ліричних віршів, поем, драматичних творів, а також публікацій , присвячених дослідженню її творчості.