Лялькова вистава «СУПЕР Колобок»    

                      

    Бібліотечний ляльковий театр КЗ «Бершадська бібліотека»  «Казкарик» відкрив свої куліси для найменших читайликів бібліотеки . У Міжнародний день театру,  в  рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання-2024 «Книжковий БУМ, або тиждень шаленого читання», відбувся перегляд лялькової вистави «СУПЕР Колобок».

   Діти з цікавістю спостерігали за Колобком, який оголосив себе царем лісу та захисником усіх звірят.  А ще маленькі глядачі спробували себе у ролі справжніх акторів. Усім сподобалася цікава вистава, про що свідчили слова вдячності від наших читайликів. Весело та радісно було у цей день в бібліотеці. Адже наймолодші користувачі бібліотеки  мали можливість порівняти пригоди Колобка із української народної казки та  у сюжеті лялькової вистави. А ще поділитися враженнями про виставу,  про прочитану книгу та обрати  нову книгу для  читання вдома.

  Бібліотечні активності у тиждень дитячого читання тривають. Запрошуємо дітей та батьків завітати до бібліотеки та вибрати книгу для цікавого і корисного дозвілля. Наша  бібліотека – це не лише простір для читання, отримання нових знань, навичок, але й місце, де відбуваються різні казкові дива. Завітайте, тут на Вас чекають!