Ляльковий театр «Казкарик» дарує  усмішки та радість кожній дитині

  У День Святого Миколая своє казкове місто відкрила вітальня Миколая, де у локації «Казкарик» на маленьких бершадчан чекала неймовірно захоплива та пригодницька лялькова вистава «Як Михайлик та Маринка Миколая визволяли»  бібліотечного лялькового театру «Казкарик».  Дзвоники ніжно дзвонять, чути срібний голос білосніжних сніжинок, звучить наш «Щедрик»,  діти  підспівують і посміхаються – казка починається.

    Бібліотечні працівники КЗ «Бершадська бібліотека» Світлана Єгорова, Олена Стутинська, Ольга Дашківська та Алла Іванчишина привертають увагу дітей до історій та подій Миколая та його помічників. Скільки пригод, добрих і не дуже добрих персонажів. Але фінал щасливий, бо  у  цей чарівний день всі малюки  мають бути щасливі! Ляльковий театр «Казкарик» дарує  усмішки та радість кожній дитині, бо сьогодні  саме час зробити дітей України щасливими хоча б на мить!

Святий Миколай, захисник простих людей, покровитель та вихователь дітей. У  нього є такі милосердні, креативні, творчі,  небайдужі помічники, які стали добрими ангелами, що допомагають дарувати малятам радість, щастя, подарунки у день Святого Миколая.

Гарний настрій, щасливі усмішки, позитивні емоції  та доброзичлива атмосфера  панували в «Казкарику». Діти усміхалися, радіючи, що здолано всі випробування  і до них іде Святий Миколай.  Бібліотекарі запрошують  усіх завітати у бібліотеку, де казки продовжуються у цікавих та гарних книгах для дітей.

Щасливими цього дня були всі: і діти, і батьки, і працівники, які підготували дитяче свято. Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!