Літературна мозаїка «Свято слова, книги та читання»

        

      Учні 1 – А класу Бершадського ліцею з класним керівником Світланою Пугач завітали у Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» на літературну мозаїку «Свято слова, книги та читання». Діти, слухали цікаву розповідь бібліотекарки Світлани Єгорової про користь читання та різноманітність книжкового світу, а потім всі жваво її обговорювали, розповідали, що їм сподобалось, читали вголос цікаві книги. Кожна дитина мала змогу поділитися особистими враженнями від прочитаних книг. Також читайликам було презентовано «особливі» книги, які є у фонді бібліотеки, а саме найбільша, найтовстіша, найстаріша, найменша, найпопулярніша книга та книга, що має найкоротшу назву – це українська народна казка «Ох». Так, як за шкільною програмою зараз діти вивчають творчість відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, бібліотекарка підготувала цікаві факти із життя Андерсена та вікторину «Вгадай казку за уривком».

       Ліцеїсти ще раз упевнились про користь читання книг під час перегляду лялькової вистави «Як Михайлик полюбив читати», познайомилися з казковими героями добрими і недуже, хитрими та справедливими.     

        Захід відбувся до Всесвітнього дня читання вголос, яке щорічно відзначають у першу середу лютого. Читання вголос розвиває швидкість мовлення, розширює словниковий запас, покращує розуміння й активне слухання, знижує стрес та робить нас щасливими.