Літературний вояж «Талант, що прагнув до зірок»

Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» долучилася до Всеукраїнської  інформаційно-просвітницької  акції «Тиждень читання».

В рамках акції на абонементі з обслуговування юнацтва до 130-річчя від дня народження Миколи Хвильового відбувся літературний вояж «Талант, що прагнув до зірок».

Ім’я Миколи Хвильового одне з найпомітніших серед блискучих талантів, які започаткували нову українську літературу. Його називають романтиком революції та нового світлого життя. Хвильовий закликав позбуватись комплексу малоросійства та боровся проти нігілістичного ставлення до української культури, наголошуючи на важливості спільного вибору бути українцями.

Цьогоріч гасло Акції – «Бути своїми», в яке ми вкладено безліч сенсів і практичного змісту. Читання сприяє єднанню українського народу, формуванню нашої ідентичності, збереженню культурно-мовної спадщини держави.

Читання є важливим у мирний час, але ще більшого сенсу набуває  у важкі воєнні часи. Книги сьогодні стають нашим захистом, нашою ментальною безпечкою та нашою інформаційною зброєю проти ворогів  Запрошуємо завітати до бібліотеки, надихнутися читанням та відкрити для себе новий світ української літератури.