Літературний дайджест «Тварини – герої книг»

 4 жовтня 2023 року  бібліотекар Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Світлана Єгорова провела для учнів 2-А та 2-В класів Бершадського ліцею літературний дайджест «Тварини – герої книг» до Всесвітнього дня тварин.

 Діти ознайомилися з цікавими дитячими книгами, де головні герої – тварини. Також бібліотекар ознайомила з історією впровадження цього свята та підготувала багато цікавих розваг: конкурс «Відгадай тваринку», «Абетка тварин», відеоігри «Впізнай тварину за голосом», «Впізнай тварину за описом», гра «Так чи ні?». Також бажаючі розповіли про свою домашню тварину: ім’я улюбленця, що полюбляє їсти, як дитина за ним доглядає. А деякі малята намалювали свого чотирилапого друга. Також діти переглянули відеоролик «Український чотирилапий батальйон» про тварин, які піднімають настрій воїнам ЗСУ на фронті.

      Бібліотекар розповіла ліцеїстам, який вклад вони можуть зробити для покращення життя тварин. Зокрема необхідно:

– Розповідати людям про тварин, що існують на нашій планеті, в якому становищі вони перебувають, і про важливість Всесвітнього дня захисту тварин.

– Розширювати свій кругозір, читати книги про тварин.

– Зробити пожертву місцевому притулку для тварин або стати зооволонтером. У притулках завжди потрібна їжа, наповнювачі для туалету та багато іншого.

– Подумати про те, щоб взяти собі тварину з притулку або з вулиці.

– Сказати “спасибі” тим, хто день за днем допомагає рятувати, захищати і лікувати тварин.

– Порадувати свого улюбленця несподіваним частуванням і провести з ним час.

– Нагодувати  безпритульну тваринку.

        Цікава бесіда, перегляд книг, ігри та розваги викликали  у дітей захоплення, співчуття, радість та веселе пожвавлення. Діти дізнались багато цікавої інформації  про свійських та диких тварин. 

       Люди  зобов’язані пам’ятати про тих, з ким ділимо цю планету. Пам’ятати, берегти і захищати.