Літературний портрет «Великий майстер художнього слова»

Бібліотечні працівники Бершадської публічної бібліотеки на абонементі з обслуговування юнацтва презентували  літературний портрет «Великий майстер художнього слова», приурочений  175-річчю від дня народження Панаса Мирного.  Представлена література про життя і творчість письменника, твори автора, критичний матеріал.

Твори Панаса Мирного, не тільки романи, а й повісті, оповідання, окремі драми, не втратили своєї привабливості і для сучасного читача, вони всебічно знайомлять з минулою епохою України.

Панас Мирний – людина, без якої не можна уявити історію української культури другої половини XIX – початку XX ст. Його романи, повісті й оповідання високо цінували сучасники. Іван Франко у своєму «Нарисі історії українсько-руської літератури до 1890 р.» назвав Панаса Мирного «найвизначнішим українським повістярем». І сьогодні твори письменника викликають неабиякий інтерес у читачів, його творчість вивчають у школі.

Постать Панаса Мирного захоплює духовною силою і цільністю, непохитністю і постійністю в своїх переконаннях. Його творчість – ціла епоха в історії української літератури. Під його пером проза здійснила перехід від «селянської оповіді» до романів із соціально-психологічним осердям.

Запрошуємо всіх бажаючих в бібліотеку ,ознайомитись з виставкою.