Літературні імпульси «Модні фішки сучасної книжки»

 У відділі з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» презентовано літературні імпульси «Модні фішки сучасної книжки».

Бібліотекар Олена Струтинська для маленьких книгоманів підібрала  інформаційно-літературні родзинки в форматі літніх читань «У книжок не буває канікул». Серед книжкового розмаїття загубитися дуже просто. Обрати книжку, яка згодом стане твоєю улюбленою, завдання не просте навіть для дорослого читача. Дитина ж дуже вимогливий і дуже прискіпливий читач.

Що ж читають сучасні діти? Сучасна книжка… Яка вона? На це питання легко дати відповідь, адже в бібліотеці є найяскравіші книжкові новинки української та зарубіжної літератури. Поруч із традиційною книгою, де є текст та ілюстрації до нього, у світі стрімко розвиваються інноваційні технології у проектуванні дитячої книги. Видавці дитячої книги використовують модні фішки для дитячої книжки: термо-фарби, флуоресцентні фарби,  ароматні чорнила. Отож, якщо ви бажаєте зануритись у світ подорожей, пригод та фантастики, щоб вашому здивуванню та емоціям не було меж, то запрошуємо до бібліотеки. Буде цікаво!