Літній читальний зал просто неба

            Літо з бібліотекою – це найкраща можливість поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових письменників, відкрити нових героїв, пізнати нові світи за допомогою подорожей з книгою.

      Працівники читальної зали КЗ «Бершадська бібліотека»  відкрили літній читальний зал у міському   сквері.   Для відвідувачів парку бібліотекарі оформили  книжкову виставку  «Літо з книгою»,  на якій викладено неймовірно цікаві книги, які розкривають світ, у якому  живуть, працюють, вчаться, мріють, фантазують, дружать, кохають, пізнають вірність і зраду, потрапляють у вир різноманітних життєвих ситуацій.

Бібліотечні працівники запропонували книжкове розмаїття для усієї родини: малечі – казки та оповідання, батькам – літературні новинки, бабусям та дідусям – все про дачні секрети.

Усі  охочі  мали  можливість відвідати бібліотеку просто неба та познайомитись з книжковими новинками,  отримати  консультацію бібліотекарів про наявні бібліотечні ресурси, поспілкуватися і просто змістовно та з користю провести свій вільний час .

           Нехай це літо запам’ятається вам гарними враженнями від прочитаних творів!         До зустрічі в бібліотеці! Читайте  та відпочивайте!