«Літо з бібліотекою»: звіт перед громадськістю

Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» пропонує онлайн звіт перед громадськістю «Літо з бібліотекою», щодо проведення літніх бібліотечних активностей. ЛІТО – 2023 з бібліотекою – це цілий ряд яскравих, цікавих, захоплюючих і неповторних подій для дорослих і малих.

Книгозбірня на гостини запросила усіх бажаючих: відпочити, почитати цікаву книгу чи журнал, познайомитися з новинками, пограти у веселі ігри чи поблукати просторами Інтернету. Для наших користувачів бібліотека організувала святкові розваги та цікаві екскурсії, ігри та вікторини, та інтернет-подорожі.

Сучасна місія публічної бібліотеки в громаді має декілька аспектів: сприяння розвитку знань шляхом забезпечення вільного доступу до інформації та збереження бібліотечних документів, як суспільного надбання ; створення умов для гармонійного розвитку і духовного збагачення особистості, творчої активності та інтелектуального розвитку; формування інформаційної, мовної та національної культури і стійкого інтересу до краєзнавчої історії та культури громади; розвиток ефективних комунікацій у громаді для промоції читання та креативного дозвілля. Бібліотека є центром збереження і примноження традицій місцевої культури.

В умовах воєнного часу перед бібліотеками постають нові виклики, бібліотека бере активну участь у реалізації політики пам’яті. Сьогодні КЗ «Бершадська бібліотека» – це багатофункціональний майданчик та місце громадської активності, де можна спілкуватись, навчатись, розвиватися та відпочивати.

В рамках проекту «Етнодень в бібліотеці» відбулися активності «Зелені свята» та «Прийшов Спас у гості до нас». Бібліотечний Кіт Мудрун читав нові дитячі книги. Молодь знайомилася з буктрейлерами у проекті «Читай CINEMA!»

Яскравою родзинкою літа став фінал етнопроекту «Скарби бабусиної скрині». Неймовірні фотозони, виставки, презентації, нові книги, газети і журнали – все для наших користувачів.

Літо минуло, погортайте слайди відео презентації та ще раз пориньте у чудовий світ бібліотечних активностей. Приходьте до бібліотеки! Книги чекають на вас!

БІБЛІОТЕКА ПРОПОНУЄ – ВИБІР ЗА ВАМИ !