Михайло Красюк загинув у запеклому бою за Україну

  07  квітня  минають роковини,   як загинув  Красюк Михайло Сергійович – захисник України, мужній та відважний воїн Збройних Сил України, мешканець м. Бершадь.  Михайло  за освітою був правознавцем, прагнув юридично захищати людей, бо любив життя, державу та її людей.       

Підтримував своїх рідних, любив, мріяв, планував, прагнув своєю добротою підтримати кожного, хто потребував. Люблячий син, він був  опорою та надією у своїй родині. Справжній друг, він умів  дружити і цінувати дружбу. Був глибоко патріотичним громадянином та людиною, яка ніколи не йшла на компроміс із своїм сумлінням.

    Після  повномасштабного вторгнення росії в Україну Михайло Красюк одразу ж пішов у військомат для мобілізації, він ретельно готувався стати воїном, був вмотивованим захисником України,  щоденно займався фізичними вправами, адже знав, що фізичне здоров’я дуже важливе під час військової служби.

     Мобілізований до лав Збройних Сил України 02 вересня 2022 року, старший солдат Михайло Красюк служив гранатометником 77 окремої десантно-штурмової аеромобільної бригади. Він проявив велику мужність і героїзм на передовій, боронячи мир та безпеку нашої держави. На його бойовому шляху найважчі, найгарячіші місця: Соледар, Бахмут, Кремінна, Діброва… був поранений, переніс важку контузію і, навіть, не долікувавшись, повернувся до побратимів, щоб бити проклятого ворога на нашій землі.

       07 квітня 2023 року під час  тривалого запеклого бою та безпосереднього зіткнення з ворогом  Михайло  Красюк загинув  від вибухової травми, в результаті ворожого обстрілу з протитанкового гранатомета в районі населеного пункту Діброва Сєверодонецького району Луганської області.

  Його відвага та самопожертва стали  прикладом для наступних поколінь. Ми повинні пам’ятати про його жертовність і відданість Україні та шанувати пам’ять про Михайла  і всіх героїв, які віддали своє життя за Україну.

  У річницю загибелі  Красюка Михайла Сергійовича згадаймо його добрим словом, щирою молитвою, вшануймо пам’ять вірного сина України  квітами, запаленими свічами  та своїми спогадами. Наші герої живі доки ми їх пам’ятаємо.