Мужній воїн Руслан Трачук поліг  на полі бою, захищаючи мирне небо над Україною

  31 січня  минає рік від дня загибелі Трачука Руслана Віталійовича- захисника України.  Руслан народився у м. Бершадь. Був цілеспрямованим, позитивним юнаком, мав багато захоплень та друзів.

    Трачук Руслан Віталійович призваний         на військову службу 28 серпня  2022 року.  Служив у 46-тій окремій аеромобільній бригаді Збройних сил України.

     Його бригада брала участь у визволенні Правобережжя півдня України,  у важких боях за БілогіркуСухий СтавокДудчаниМалу Олександрівку.

Воїни бригади до останнього героїчно тримали оборону Соледару.   Далі Бахмут…  Під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Благодатне на Донеччині, в результаті мінометного обстрілу з боку противника 31 січня 2023  року Руслан Трачук отримав  несумісні з життям травми.

   Руслану навічно залишиться 32 роки. Непомірно високою ціною дається нашому народові незалежність та свобода!

    Мужній воїн, молодий чоловік, щирий українець Руслан Трачук поліг  на полі бою, захищаючи мирне небо над Україною На віки-вічні його ім’я буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна – захисника, мужнього патріота і  відважного українця.   У день загибелі вшануємо його пам’ять квітами, добрими словами, щирою молитвою.   Вічна та світла пам’ять Руслану! Герої не вмирають!