Мужній солдат та вірний син України Олександр Цуканов

    28 травня минає річниця від дня загибелі бершадчанина Олександра Цуканова.

Олександр з дитинства  був добрим і дуже працьовитим хлопцем.  Мав чудову родину,  разом з дружиною Юлією Віталіївною виховували троє дітей.

   У 2020 році Олександр Цуканов  пішов добровольцем у Збройні Сили України, служив  в Донецькій області,  брав участь в Операції об’єднаних сил (АТО/ООС), за бойові заслуги нагороджений медаллю. 

Коли почалася російсько- українська війна  Олександр  добровільно пішов до лав Збройних Сил України. Мав потребу і обов’язок – захищати рідних, свою землю, Україну від  підступного ворога.  

   Олександр Цуканов  з надзвичайною волею, силою та вірою в Україну боронив наш мир, але, на жаль, віддав найцінніше – своє життя… 28 травня 2022  року  загинув в боях з російськими окупантами під час ведення бойових дій в районі міста Авдіївки Донецької області. 

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі ЦУКАНОВА Олександра Петровича (посмертно) — солдата нагороджено  орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

   Олександр назавжди залишиться в пам’яті та серцях бершадчан 35-річним Героєм, який віддав життя за Україну, за волю, за народ… Вічна пам’ять Герою!

Герої не вмирають!