Наука в ім’я миру і розвитку

У читальній залі Бершадської публічної бібліотеки  презентовано книжкове бієнале «Наука в ім’я миру і розвитку», де представлено  тематичну  літературу, пов’язану  з наукою, для різного віку та різного характеру. Це  яскраві енциклопедії,  книги про різноманітні дослідження в наукових галузях. Всі бажаючі мають можливість  познайомитися з цікавими книгами та дізнатися багато нового для себе.

    Скільки не пройшло б часу і яке не було століття, наука ніколи не стояла на місці, вона завжди розвивалася та приносила нові і нові відкриття для людства. Поняття “наука” включає в себе,  як діяльність, спрямовану на здобуття нового знання, так і результат цієї діяльності – суму здобутих наукових знань, що є основою наукового розуміння світу. Науку ще розуміють як одну з форм людської свідомості.

    Кожного року, третьої травневої суботи, Україна відзначає професійне свято наукових працівників – День науки в Україні. Бершадщина виростила на своїй землі десятки науковців, які працюють у різних галузях та своєю науковою діяльністю збагачують інтелектуальну скарбницю України.  Щиро  зичимо всім, чиї долі пов’язані з наукою, міцного здоров’я, важливих відкриттів, особистих досягнень, підкорення наукових вершин і, звісно ж, Перемоги!

    Бо наша Україна сильна завдяки своєму інтелектуальному ресурсу. І як  би не переписували нашу  історію, правда все одно переможе!