Національний проєкт з англійської мови Future Perfect

   КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» інформує про те, що стартував національний проєкт з англійської мови Future Perfect.

  Уряд презентував національну програму Future Perfect. Її ініціював Президент України, щоб популяризувати англійську як мову міжнародного спілкування. Це про підвищення конкурентоспроможності бізнесу, освіти та інновацій, кроки до вступу України до ЄС!

Головний принцип програми lifelong learning — освіта протягом усього життя, яка доступна всім українцям та українкам. Впровадження англійської мови планується в різних сферах діяльності.

    Михайло Федоров презентував платформи, які допомагають вивчати мову в зручному й доступному форматі. Перші з них:

Promova — це платформа для вивчення мов з персоналізованим підходом, яка забезпечує своїм користувачам цікаве й просте навчання, орієнтоване на результат.

Тут різноманітні інструменти для вдосконалення мовних навичок — bite-sized уроки в курсах для самостійного опрацювання, ком’юніті учнів для спілкування.

Empower — це ініціатива британських колег з Кембриджу, доступна для всіх українських університетів. Онлайн-платформа, яка поєднує сучасні методи навчання, є корисним інструментом для викладачів і студентів.

Приєднуйтеся до програми, що готує до майбутнього!

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.

Шановні бершадчани! КЗ «Бершадська бібліотека» – місце, де кожен може безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта». Ми запрошуємо вас відвідати бібліотеку та скористуватися нашими послугами.

Вчіть англійську разом з нами!