Наше військо – міць, сила, надійний захист

   Тематична виставка «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!» експонується   на абонементі обслуговування дорослих та юнацтва КЗ «Бершадська бібліотека», приурочена Дню Збройних Сил України.

    Від початку війни рф проти України видано сотні нових книг про війну і її героїв, написані тисячі пісень та віршів, які прославляють нашу намужнішу, найгероїчнішу і найвідважнішу армію у світі. Українці, завдяки Збройним Силам України по – новому оцінюють історію  українського державотворення,  милозвучніше і потужніше зазвучали наші українські народні пісні, кожен  з гордістю одягає вишиванку в якій зашитий код нації і схвильовано та натхненно ми ставим руку на серце, коли звучить Гімн України.  

     Сьогодні мужні воїни України – наша гордість, наша надія, наша віра і наша любов. Відважні, хоробрі, професійні, глибоко патріотичні захисники рідної землі, солдати і офіцери Збройних Сил України  обороняють український народ і нашу державу від рашистської навали. За це вони сплачують надвисоку ціну – своє життя і здоров’я.   Саме завдяки ЗСУ українці відчувають  захищеність, впевненість у майбутньому та віру у ПЕРЕМОГУ.

     Щодень  молимось Богу за кожного солдата, бо лише завдяки воїнам і підтримці тилу, настане мирний наш час.   Ми в глибокій скорботі   стаємо на коліна перед кожним загиблим захисником України, співчуваємо рідним і близьким та сумуємо разом з ними. Ніколи не забудемо і не простимо злочинів проти людяності, проти українців, проти України.

     Наші Збройні Сили   гідно  несуть  козацькі традиції,  у них козацький дух нескореності та незламності.  З  давніх часів і донині  справжній українець  чи українка любить і шанує свою землю.   А Збройні Сили України –  це наріжний камінь  мужності та доблесті об який зламає собі зуби ненависний  ворог. Наша міць, наша сила, наш надійний захист – це наше військо! За мужність та незламний дух – наша їм шана та любов!

 Слава  Україні! Героям  Слава!