Нова книга – чудовий привід завітати у бібліотеку

  

     Бібліотечний фонд бібліотек Бершадської міської територіальної громади поповнився книгами та періодичними виданнями на суму  100000 гривень. Кошти виділені з місцевого бюджету в рамках виконання  Програми розвитку культури та духовного відродження Бершадської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Велике задоволення приносять нові книги, які надходять до бібліотеки. Це радість як для користувачів, так і для бібліотекаря. Адже кожна нова книга – це нова зустріч, нове знайомство, яскрава подія. Особливо активними стали наші користувачі від початку війни. У бібліотеці багато книг з історії, українського мовознавства, культурології та етносу, а ще  сучасна художня література.

      Більше  550 примірників нових  книг та періодичних видань для дітей, молоді та дорослих найближчим часом надійдуть до бібліотек громади. Частина з них уже пройшли обов’язковий  етап бібліотечної обробки, каталогізації і обліку та є  у відкритому доступі для користувачів.  Це яскраві казкові історії для дітей, мотиваційні та романтичні   видання для молоді, історичні, детективні та  романтичні книги для дорослих. Кожна вабить свіжою фарбою, гарним оформленням, а найголовніше змістом, що  дає можливість розвиватися, навчатися, відпочивати і отримувати задоволення від спілкування з книгою.

    Нова книга чи свіжа газета – це чудовий привід завітати у бібліотеку та ознайомитись з новинками. Бібліотеки громади запрошують, пропонують, допомагають, а вибір за вами.