Новий сервіс, який пропонує Дія.

  

КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту  «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта»,   інформує про новий сервіс послуг, що надає портал Дія.  

   Українці отримали можливість отримати витяги про несудимість у Дії.

Адже цей документ — одна з найпопулярніших держпослуг, витяг отримують понад 1 млн українців щорічно. Цифровізуємо, щоб ви не чекали 30 днів, а могли просто та швидко замовити необхідний документ.

   Українці вже отримали більше ніж 200 тисяч витягів про несудимість у Дії. А це місяці збереженого часу, який ви проводите з користю, а не в очікуваннях.  27 218 разів користувачі оцінили послугу в застосунку. 95% задоволені послугою.

     Як отримати документ у застосунку Дія.

Перейдіть у розділ Послуги → клікніть Довідки та витяги — Витяг про несудимість → виберіть тип та мету запиту → заповніть дані про себе → надішліть запит.

   Ось і все! Витяг сформується автоматично — і ви отримаєте його на телефон миттєво. Якщо, звісно, інформація не потребує додаткової перевірки чи уточнення.

   Сервіси в Дії створені, щоб ви займалися життям, а не довідками

Сервіс реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA та ДП «Інфотех».

  Шановні  бершадчани!  КЗ «Бершадська бібліотека» – місце, де кожен може  безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта».

    Сучасна діджиталізація  вносить позитивні зміни в усі сфери життя українців: культуру, освіту, роботу, медичне обслуговування та соціальне забезпечення. Завітайте до цифрового простору у читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека»,  у нас ви можете отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності.