Новорічні розваги у «Казковому лісі»

   22 грудня 2022 року до локації «Казковий ліс» завітали учні 4 класу (педагог Пугач Світлана Миколаївна) Бершадського закладу загальної середньої освіти №3.  

   Працівники КЗ «Бершадська бібліотека» запросили  дітлахів на лялькову виставу «Пригоди Святого Миколая». Далі бібліотекарі Олена Струтинська та Світлана Єгорова запросили малят на веселі новорічні розваги.

     Першим етапом розваг був новорічний квест, його станції розмістилися у різних фотозонах, під ялинкою, біля столику Святого Миколая.  На кожній станції дітей чекали різноманітні завдання – головоломки чи загадки. Діти із захопленням читали підказки та мандрували станціями новорічного квесту. Зрештою, виконавши всі завдання, опинилися у вітальні Святого Миколая, який пригостив школярів солодощами.

    Пригоди у «Казковому лісі» на цьому не завершилися, на малюків чекала гра «Хто я?». Найкмітливіші за допомогою підказок однокласників відгадували, яку  ж маску одягнуто на їх голови. Діти веселилися та  раділи новорічним розвагам. А на завершення бібліотекарі запросили зіграти у гру «Навмання» та відгадати, що у торбі лежить. Маленькі розумнички відгадували на дотик різні овочі та фрукти, були правильні відповіді, а інколи і не вгадували. Найважчим завданням виявилося відгадати кукурудзу для поп-корну. З’ясувалося, що діти не знали як же вона виглядає.  

    Веселий настрій, радість, емоції, задоволення та позитив  панували під час новорічних розваг у «Казковому лісі». На завершення бібліотекарі запросили учнів до бібліотеки, де на них завжди чекають цікаві книги, казкові герої, настольні ігри та приємне спілкування із друзями.