Нові книги чекають, бібліотека пропонує, вибір за вами!

    

   У КЗ «Бершадська бібліотека» бібліотечний фонд поповнився 131 примірник нових українських книг в рамках  Програми поповнення фондів публічних бібліотек  Українського інституту книги.

    Всі книги видані у 2023 році, тож і зміст їх відповідний. Тут героїчна боротьба українців у війні рф проти України, історичні видання з правдивими фактами та свідченнями з історії України. Книги, які підкреслюють нашу національну самоідентичність і самобутню культуру.

  Український інститут книги реалізовує програму, щоб зробити українців читаючою, мудрою, інтелектуальною нацією.  Головною ціллю програми була і залишається прозора закупівля книжок до публічних бібліотек України. Книжок, що не лише мають актуальну тематику, але й сприяють розвитку української мови, інтеграції у світовий літературний та культурний процес, мають належний рівень видавничої підготовки і якість виготовлення, придатну до інтенсивного використання в належних умовах.

      Для відбору видань у 2023 році Український інститут книги провів мистецький конкурс проектів спрямованих на випуск книжкової продукції.  Після процесу відбору та оцінювання, що мав чотири етапи, підписали 131 угоду з видавцями-переможцями. На конкурс приймали лише нові твори  за трьома тематичними напрямами: художні та науково-популярні твори для різних вікових категорій читачів; твори для дітей та юнацтва; художні твори, пов’язані з відзначенням подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.

     Серед авторів, твори яких вийшли друком у межах мистецького конкурсу: Володимир Лис, Галина Пагутяк, Ірен Роздобудько,  Василь Зима, Віталій Скальський, Євгенія Подобна та ін..

   Книги після відповідного обліку та бібліотечної обробки і каталогізації уже надійшли до користувачів КЗ «Бершадська бібліотека». Запрошуємо завітати у бібліотеку та обрати для  читання нову корисну і цікаву книгу. Книги чекають, бібліотека пропонує, вибір за вами!