«Нумо грати у футбол» спортивна  руханка з бібліотекою

      До Всесвітнього дня дитячого футболу (World Children`s Football Day) (19.06.2024)   бібліотекарка відділу з обслуговування дітей Бершадської публічної бібліотеки Олена Струтинська провела спортивну  руханку  з бібліотекою «Нумо грати у футбол».

    Футбол надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину, загартовуючи тіло, характер і волю. Бажання стати футболістом починається в момент, коли батьки дарують дитині перший у його житті м’яч. З цієї хвилини, дитина стає маленьким, невмілим, але футболістом. Відтоді для малечі відкривається величезний без перебільшення, світ, під назвою Футбол.

На захід були запрошені читачі нашої бібліотеки, вихованці Бершадської дитячо-спортивної школи «Ровесник», які полюбляють грати у футбол і займаються цим видом спорту вже по кілька років.

     Юні футболісти поділилися  враженнями про надзвичайно цікавий вид спорту – футбол та продемонстрували свої вміння володіти м’ячем.

Приємно було чути, що футбол для хлопців став не просто грою, а величезним захопленням. Він сприяє розвитку витривалості, вчить працювати у команді, долати труднощі, а інколи, приймати нестандартні рішення. Діти переглянули бібліотечні книги на спортивну та футбольну тематику, які обіцяли обов’язково прочитати та отримали в подарунок календарі Чемпіонату Європи з футболу 2024. Було цікаво, весело і пізнавально!