Оздоровчий бібліотечний квест «Стиль життя – здоров’я»

    В комунальному закладі «Бершадська бібліотека» проведений бібліотечний квест «Стиль життя – здоров’я», приурочений Всесвітньому   дню здоров’я.

    Учні 5-А класу Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка, класний керівник Наталія Хмарук завітали до бібліотеки, де на них чекала насичена програма заходу. Бібліотекар Олена Струтинська підготувала для ліцеїстів чудову  серію завдань та ігор. Діти поділились на дві команди «КАРАМЕЛЬКИ» та «ФРУКТЕЛИКИ» та подорожували по станціях «здоров’ятко», «спортивна», «ребусна», «загадкова», «літературна», складали вірші про здоров’я, закінчували прислів’я, грали в ігри «Апельсин» та «Корисне – некорисне», за що отримували бали. Також всі присутні переглянули книжкову виставку про безпеку життєдіяльності людини, фізичну культуру, гігієну, шкідливі звички та їх згубний вплив на людину. На завершення всі  присутні виконали оздоровчу руханку «В здоровому тілі – здоровий дух».

      Щороку 7 квітня відзначається  Всесвітній день здоров’я, який було започатковано з нагоди  прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.    Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити, не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, адже  лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю,   та лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству.  Здоров’я – одна з основних умов щастя людини.

   Отож, бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими, впевнено крокуйте до «Країни Міцного Здоров’я» і пам’ятайте, що Ваше здоров’я – у Ваших руках».