Олександр Скороход подарував бібліотеці авторські книги

     

 Сьогодні Бершадська книгозбірня отримала дві нові книги від автора  Олександра Скорохода. З автографами  та побажаннями від письменника «Не забувайте своє коріння»  та «Дякую,  що читаєте» до бібліотеки надійшли два містичних романи :”Наречена” та “Помста”. Особливо приємно відзначити, що книги створені на українському народному переказі, пов’язані з  родиною автора, яка проживала  на Вінниччині. Енергетичні,  старовинні,  родинні світлини бабусі  Дар’ї  Лаби розповідають про українців наче  це фотороман. Проникливий погляд очей , автентичне вбрання,  постава – все говорить про гордість, мудрість, любов і силу українства. У романах Олександра Скорохода головні герої виборюють правду і справедливість.

    Роман «Помста» є продовженням  захоплюючого та подекуди фантастичного роману «Наречена» .  Наміри темних сил зла помститися за свою поразку жорстокі і безжальні. Книгу автор присвятив українському народу, його захисникам, які в усі віки  і особливо сьогодні,  мужньо боронили та боронять рідну  землю від ворогів, яку б помсту вони не чинили. «Часом з клятим ворогом немає чим боротися, окрім хороброго серця та непереможної сили слова», – зазначає автор.  Та без жодних сумнівів, ми знаємо: Україна переможе, бо ми прадавній народ, нація, що має свою автентичну культуру, гордість, мужність і бажання жити  у вільній незалежній державі.

 Бібліотечні працівники та користувачі КЗ «Бершадська бібліотека» щиро вдячні автору за подаровані книги, зичимо нам усім  омріяної перемоги та миру, Олександру Скороходу бажаємо натхнення, прихильності Музи  та нових цікавих книг. Запрошуємо користувачів завітати до бібліотеки, де на вас щодня чекають цікаві, корисні, важливі книги.